#1 2009-03-22 12:56:04

kubunio

Administrator

Zarejestrowany: 2009-03-22
Posty: 130

Reprezentacje , M¦ , ME , towarzyskie

Polska-Turcja (handicap+11,5)   1,82

W pierwszym meczu w turcji polacy ograli ich 10 bramkami , ogladałem ten mecz i z pełn± odpowiedzialnoscia moge powiedziec ,ze turcy grac nie potrafia , dzisiejszy mecz odbedzie sie w olsztynie z tego co pamietam , wiec powinno byc sporo ludzi a polacy nie powinni popełniac tylu błedów , turcy beda miec napewno mniej szczescia i przegraja ten mecz wysoko , dodam jeszcze ,ze szwedzi turkow pokonali u siebie 42-18

Islandia (handicap -10,5 ) - Estonia  1,82

islandia to druzyna ktorej zawsze kibicowałem , kibicuje i pewnie bede kibicowac , w eliminacjach graja bardzo dobrze o czym ¶wiadczy ostatnia wygrana na trudnym terenie w macedonii 3 bramkami , wczesniej zremisowali z norwegami czy chocby zdemolowali u siebie belgie ,dzisiejsza wygrana islandi nie podlega watpliwosci kwestia pozstaje ilosc bramek , ja zaryzykuje i postawie ,ze to handi zostanie wyrobione , estonia to druzyna w ktorej bramki zdobywa moze z 5 osob , w zasadzie zawsze zespół ciagnie Patrial reszta rzuca niewiele i tez nie zawsze , islandczycy graja u siebie i powinni pokryc to handi

Offline

 

#2 2009-03-22 14:10:26

kubunio

Administrator

Zarejestrowany: 2009-03-22
Posty: 130

Re: Reprezentacje , M¦ , ME , towarzyskie

Serbia (handicap - 5,5) - Bo¶nia i Hercegowina  1,82

to napewno bedzie ciezki mecz zreszta meczom krajow byłej jugosławi zawsze towarzysza ogromne emocje , w pierwszym meczu miedzy tymi zespołami lepsi byli bosniacy o 3 bramki ,dzis mecz bedzie w serbi i tak prosto juz nie bedzie , w serbi przegrali rosjanie 6 bramkami liderzy tej grupy , w tym meczu napewno nie bedzie odpuszczania , jesli wygrywac to jak najwieksza iloscia bramek , jesli przegrywac to jak najmniej , sam jestem ciekawy tego spotkania bo w moim przekonaniu bosniacy słabo wypadaja na wyjazdach , wystarczy spojrzec na remis ze słabiutkimi włochami czy przegrana z rosjanami 12 bramkami , ciekawe jak bedzie dzis

Offline

 

#3 2009-03-22 17:24:58

kubunio

Administrator

Zarejestrowany: 2009-03-22
Posty: 130

Re: Reprezentacje , M¦ , ME , towarzyskie

Polska-Turcja (handicap+11,5)   1,82

W pierwszym meczu w turcji polacy ograli ich 10 bramkami , ogladałem ten mecz i z pełn± odpowiedzialnoscia moge powiedziec ,ze turcy grac nie potrafia , dzisiejszy mecz odbedzie sie w olsztynie z tego co pamietam , wiec powinno byc sporo ludzi a polacy nie powinni popełniac tylu błedów , turcy beda miec napewno mniej szczescia i przegraja ten mecz wysoko , dodam jeszcze ,ze szwedzi turkow pokonali u siebie 42-18

PUDŁO ,zabrakło bramki ,  mam spory żal do polakow bo turcy to fatalna drużyna a polacy grali z nimi jak rowny z rownym i ta ostatnia akcja .

Offline

 

#4 2009-03-22 19:52:56

kubunio

Administrator

Zarejestrowany: 2009-03-22
Posty: 130

Re: Reprezentacje , M¦ , ME , towarzyskie

Islandia (handicap -10,5 ) - Estonia  1,82

islandia to druzyna ktorej zawsze kibicowałem , kibicuje i pewnie bede kibicowac , w eliminacjach graja bardzo dobrze o czym ¶wiadczy ostatnia wygrana na trudnym terenie w macedonii 3 bramkami , wczesniej zremisowali z norwegami czy chocby zdemolowali u siebie belgie ,dzisiejsza wygrana islandi nie podlega watpliwosci kwestia pozstaje ilosc bramek , ja zaryzykuje i postawie ,ze to handi zostanie wyrobione , estonia to druzyna w ktorej bramki zdobywa moze z 5 osob , w zasadzie zawsze zespół ciagnie Patrial reszta rzuca niewiele i tez nie zawsze , islandczycy graja u siebie i powinni pokryc to handi

WESZŁO

Offline

 

#5 2009-03-22 22:40:57

kubunio

Administrator

Zarejestrowany: 2009-03-22
Posty: 130

Re: Reprezentacje , M¦ , ME , towarzyskie

Serbia (handicap - 5,5) - Bo¶nia i Hercegowina  1,82

to napewno bedzie ciezki mecz zreszta meczom krajow byłej jugosławi zawsze towarzysza ogromne emocje , w pierwszym meczu miedzy tymi zespołami lepsi byli bosniacy o 3 bramki ,dzis mecz bedzie w serbi i tak prosto juz nie bedzie , w serbi przegrali rosjanie 6 bramkami liderzy tej grupy , w tym meczu napewno nie bedzie odpuszczania , jesli wygrywac to jak najwieksza iloscia bramek , jesli przegrywac to jak najmniej , sam jestem ciekawy tego spotkania bo w moim przekonaniu bosniacy słabo wypadaja na wyjazdach , wystarczy spojrzec na remis ze słabiutkimi włochami czy przegrana z rosjanami 12 bramkami , ciekawe jak bedzie dzis

PUDŁO , znow zabrakło bramki , ciekawy dzień .

Offline

 

#6 2009-06-21 06:00:33

bartecky

Starszy użytkownik

Zarejestrowany: 2009-03-26
Posty: 53

Re: Reprezentacje , M¦ , ME , towarzyskie

Słowacja - Węgry 1 2.30

Ciekawa wycena bukmacherów. Słowacja wygrywaj±c z Węgrami awansuje do ME'2010. Wydawaćby się mogło, że stawki powinny być wyrównane, a tymczasem Węgry uważane s± za faworyta.
Co ciekawe, kilkana¶cie dni temu Słowacy wygrali z Węgrami na ich terenie 30:29. Kurs 2.30 moim zdaniem warty ryzyka.
W 2008 roku na M¦ Węgrzy zremisowali ze Słowakami, mimo, że prowadzili do przerwy 6 bramkami. Podobnie w ostatnim meczu Madziarzy prowadzili 3 bramkami po 30min, ale przegrali. My¶lę, że Słowacy przy dobrej koncentracji od pocz±tku meczu mog± pokusić się o wygran±.

PUDŁO i to potężne. 11 bramek w plecy. Słowacy nie wytrzymali napięcia.

Offline

 

#7 2009-06-21 11:56:15

kubunio

Administrator

Zarejestrowany: 2009-03-22
Posty: 130

Re: Reprezentacje , M¦ , ME , towarzyskie

Grecja+4,5- Chorwacja 2 1,85
o klasie ekipy z chorwacji nie trzeba wspominać, bior±c rzeczywiste umiejetnosci obu ekip wynik powinien oscylowac w granicach 10-15 bramek róznicy na korzysc chorwatów, grecja to druzyna zwyczajnie słaba i dzis powinna przegrac spora iloscia bramek , mecz o pietruszke , chorwaci juz awansowali i nasuwa sie pytanie czy bedzie im sie chcialo, w tym momencie wychodze z załozenia ,ze tak, ze bedzie sie chcialo bo chorwaci to kraj który reczna kocha i ma kim grac , jesli nie pojedzie taki balic to pojedzie ktos inny z checia pokazania sie, taki tok myslenia bo jak pisałem juz wczesniej róznica umiejetnosci jest kolosalna.

P.S odnosnie meczu wyzej to mysle,ze jednak wegrzy to wygraja


WESZŁO na niezłym farcie, 24-29

Offline

 

#8 2009-07-27 14:10:07

kubunio

Administrator

Zarejestrowany: 2009-03-22
Posty: 130

Re: Reprezentacje , M¦ , ME , towarzyskie

III Men’s Youth World Championship 2009 in Tunisia
Dania-Chorwacja 2 2
zakonczyła sie faza grupowa wiec mozna wyrobic sobie poglad na temat poszczegolnych druzyn, w tym wypadku stawiam na chorwatów, sprawiaja solidniejsze wrazenie a co najwazniejsze jak do tej pory wygrali wszystkie mecze, ograli miedzy innymi zawsze niezłych hiszpanow, dania sprawiała wrazenie druzyny meczacej sie, ciezko mi cos powiedziec odnosnie potencjału ich przeciwnikow w fazie grupowej ale druzyny kuwejtu iranu algerii i tunezji do poteg raczej bym nie zaliczył, mysle,ze bedzie zaciety mecz jednak chorwaci powinni to wygrac
Niemcy-Szwecja 2 2,15
w moim przekonaniu powinni to wygrac szwedzi , w grupie ograli francuzow i islandczykow, niemcy chocby przegrali z norwegia a z egiptem mocno sie meczyli, buki w roli faworyta bardziej widza druzyne niemiec- hmmm moze wiedza cos wiecej. Dla mnie szwecja .

Offline

 

#9 2009-07-28 08:24:34

kubunio

Administrator

Zarejestrowany: 2009-03-22
Posty: 130

Re: Reprezentacje , M¦ , ME , towarzyskie

kubunio napisał:

III Men’s Youth World Championship 2009 in Tunisia
Dania-Chorwacja 2 2     WESZŁO 24-29
zakonczyła sie faza grupowa wiec mozna wyrobic sobie poglad na temat poszczegolnych druzyn, w tym wypadku stawiam na chorwatów, sprawiaja solidniejsze wrazenie a co najwazniejsze jak do tej pory wygrali wszystkie mecze, ograli miedzy innymi zawsze niezłych hiszpanow, dania sprawiała wrazenie druzyny meczacej sie, ciezko mi cos powiedziec odnosnie potencjału ich przeciwnikow w fazie grupowej ale druzyny kuwejtu iranu algerii i tunezji do poteg raczej bym nie zaliczył, mysle,ze bedzie zaciety mecz jednak chorwaci powinni to wygrac
Niemcy-Szwecja 2 2,15       WESZŁO 26-31
w moim przekonaniu powinni to wygrac szwedzi , w grupie ograli francuzow i islandczykow, niemcy chocby przegrali z norwegia a z egiptem mocno sie meczyli, buki w roli faworyta bardziej widza druzyne niemiec- hmmm moze wiedza cos wiecej. Dla mnie szwecja .

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.speedwaymanagers2.pun.pl www.eternalwinners.pun.pl www.ksbook.pun.pl www.krejzolandiaa.pun.pl www.naruto1357.pun.pl