#1 2009-06-08 22:33:14

dudu_lech

Moderator

Zarejestrowany: 2009-03-23
Posty: 163

System progresywny na podstawie MLB.

Jak juz pewnie wiekszosc wie gralem niedawno za wieksze pieniadze system na lige MLB, po poczatkowych korzysciach popadłem jednak w małe kłopoty finansowe. Postanowiłem wiec lekko udoskonalic tą strategię gry. Do tej pory na tapecie miałem całą ligę i grałem zespoły, ktore ponosiły po 2-3 porażki i zaczynałem stawkowanie 10, 20 zł itd...niestety są zespoly, które okazuje się mają spore wahania formy i ponosily po 6-7 porazek co przy nałozeniu sie 2 takich zespołów prowadziło do kiepskiej sytacuji finansowej. Dlatego w nowym systemie wybieram do gry na razie 3 zespoły, które sa topowymi w lidze i mają bardzo nikłe serie porazek. Sa to LA Dodgers, Milwaukee Brewers, Texas Rangers. Zespoły te gram teraz niezaleznie czy ostani mecz przegrali czy nie, jezeli poprzedni mecz wygrali to nastepny jest za stawkę 10 zł (stawka podstawowa). Przyklad :

mecz 1 - 10 zł - wygrana
mecz 2 - 10 zł - przegrana
mecz 3 - 20 zł - przegrana
mecz 4 - 40 zł - wygrana
mecz 5 - 10 zł - wygrana
mecz 6 - 10 zł - wygrana itd...

Plusem gry na MLB jest to, że mamy całkiem niezłe kursy, na meczach wyjazdowych prawie zawsze siegaja  przynjamniej ok 2.0. Mecze rozgrywane sa codziennie i w seriach po 3-4 spotkania pod rzad z tym samym rywalem wiec przy klasowym zespole przynjamniej 1 wygrana w takiej serii jest gwarantowana.

Dlaczego wybrałem własnie te zespoly? Analiza dwumiesieczna pozwoliła mi okiełznac kto jak gra. Dotychczasowe tabele wygladaja tak : http://mlb.mlb.com/mlb/standings/
Widac ze zespoly te u siebie maja bardzo dobry bilans a i wyjazdowy na plusie co daje mi duze szanse na powodzenie tym razem. Liga MLB jest chyba najbradziej wyrownana z wszystkich zawodowych amerykanskich i liczba meczy w sezonie (162!!) pozwala przy dobrym zabraniu sie do tego trochę zarobic.

To tyle ode mnie, jesli macie jakies pytania czy watpliwosci to pytajcie

Ostatnio edytowany przez dudu_lech (2009-06-08 22:33:58)

Offline

 

#2 2010-12-10 13:48:41

zenon88

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 2010-12-10
Posty: 2

Re: System progresywny na podstawie MLB.

Nie wiem czy juz ktos wrzucal tego linka tutaj, ale jak szukacie zaawansowanych statystyk pomocnych przy typowaniu lub wyborze druzyn do progresji to polecam:

Statystyki Bukmacherskie

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.msg.pun.pl www.zagadki.pun.pl www.espadre.pun.pl www.rpgmujihad.pun.pl www.wolnifarmerzy.pun.pl